LETNÉ KINO – Vezmi si ma

Letné kino Kanianka hrá aj tento piatok 29.7.2022 o 21:30. Premietať sa bude na zadnej stene kultúrneho domu v areáli pri priehrade romantická komédia

VEZMI SI MA

Ona je slávna popová speváčka, on je obyčajný učiteľ matematiky. Vzali sa bez toho, aby sa predtým poznali za veľmi bizarných okolností. Jennifer Lopez a Owen Wilson vám napriek tomu v romanci Vezmi si ma dokážu, že pokiaľ ide o lásku, nič nie je nemožné.

Slávna speváčka Kat Valdez (Jennifer Lopez) sa chystá na svadbu s kolegom Bastianom (Maluma). Obrad má prebehnúť vo veľkom štýle, pred zrakmi tisícok divákov v koncertnej hale a ďalších miliónov online a pri televízii. Krátko predtým, než ju rampa vyvezie na pódium „k oltáru“, ale Kat zistí, že ju milovaný Bastian tak trochu podviedol. Ponížená speváčka v tej chvíli urobí úplne nečakaný a šokujúci krok. Rozhodne sa vydať za chlapíka, ktorý v dave pod pódiom zviera ceduľu s nápisom „Vezmi si ma“. Tým šťastným je rozvedený učiteľ matematiky Charlie (Owen Wilson), ktorý si speváčku rozhodne vziať nechce. Na koncert dorazil ako sprievod svojej dcéry a kolegyne, ktorá Kat Valdez zbožňuje a len jej na chvíľu podržal ceduľu so spomínaným textom. Kým sa spamätá, už ho usporiadatelia vlečú na pódium, kde dezorientovaný a úplne šokovaný povie „áno“. Sľub by sa dal samozrejme zrušiť, akonáhle emócie opadnú, lenže obaja  sa k celej situácii postavia čelom a povedia si, že to predsa len skúsia. Akú nádej môže mať manželstvo, ktoré vzniklo za tak neuveriteľných okolností, navyše medzi dvoma úplne odlišnými „vesmírmi“?

V prípade nepriaznivého počasia sa premietanie prekladá.